ologowanie8

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania

Wizyta studyjna

Print Friendly, PDF & Email

Wizyta studyjna

Jednym z elementów projektu współpracy pn. „Produkt lokalny – Lokalną marką. Współpraca na rzecz rozwoju i promocji produktu lokalnego” była organizacja wizyty studyjnej do regionu Bela Krajina (Słowenia). Partnerem zagranicznym projektu była  LAS Dolenjska in Bela Krajina. Partnerami krajowymi projektu współpracy są: LGD „Jagiellońska Przystań”, LGD „Doliną Wieprza  i Leśnym Szlakiem”.

Celem wyjazdu studyjnego było poznanie dobrych praktyk  w zakresie dystrybucji, promocji i produkcji produktów lokalnych ze szczególnym uwzględnieniem roli współpracy w rozwoju krótkich łańcuchów dostaw żywności. Uczestnicy wyjazdu mogli zobaczyć gospodarstwa o różnym profilu działalności, które  zajmują się produkcją produktu lokalnego i jego sprzedaż bezpośrednią.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, Poddziałanie 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”  w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wąsowska Anna

Prezes Zarządu

Archiwum strony LGD

minrol230-150x150

arimr230-150x150

UMWL1

logo-277

baner_lewy

kajakiempowieprzu

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 29
W sumie: 448504