ologowanie8

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania

Delfinek

ZDJĘCIA – „Zdobądź Delfinka”

Print Friendly, PDF & Email

Projekt Zdobądź Delfinka

Print Friendly, PDF & Email

W ramach  projektu pt. „ZDOBĄDŹ DELFINKA – powszechna nauka pływania uczniów klas II i III szkół podstawowych w powiecie ryckim – edycja 2022” uczestnicy projektu uczyli się pływania. Kurs nauki pływania składa się z 4 części. Każda część kończyła się sprawdzianem zdobytych umiejętności.

Poniżej treści programowe projektu.

Projekt dofinansowany przez Ministra Sportu i Turystyki ze  środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów.

Dofinansowanie na realizację w 2022 roku: zajęcia sportowe dla uczniów organizowane w ramach Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”

Realizujemy projekt „ZDOBĄDŹ DELFINKA”

Print Friendly, PDF & Email

Decyzją Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 marca 2022 r.  przyznane zostało wsparcie na realizację zajęć sportowych organizowanych w ramach Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Projekt dofinansowany jest ze  środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Projekt realizowany jest przez LGD „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej”  oraz Pływalnię Powiatową w Rykach pod patronatem Starosty Ryckiego.

Projekt współfinansowany jest również przez Partnerów projektu: Burmistrza Ryk, Burmistrza Miasta Dęblin, Wójta Gminy Stężyca, Wójta Gminy Kłoczew, Wójta Gminy Nowodwór, Wójta Gminy Ułęż.

Projekt skierowany jest dla 955 uczniów klas II i III szkół podstawowych z terenu powiatu ryckiego. Zajęcia  w okresie od marca do grudnia 2022 r. prowadzone będą na Pływalni Powiatowej w Rykach , 08-500 Ryki, ul. Janiszewska 2

 

Zapraszamy chętnych do uczestnictwa w projekcie oraz zapoznanie się z regulaminem zamieszczonym poniżej.

 

                                                                                             Wąsowska Anna

Archiwum strony LGD

minrol230-150x150

arimr230-150x150

UMWL1

logo-277

baner_lewy

kajakiempowieprzu

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 114
W sumie: 442891