ologowanie8

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania

Szkolenie z zakresu rozwoju przedsiębiorczości w oparciu o produkt lokalny

Print Friendly, PDF & Email

W dniu 20 stycznia 2024 r. odbyło się szkolenie z zakresu rozwoju przedsiębiorczości w oparciu o produkt lokalny. Uczestnicy projektu pozyskali wiedzę z zakresu produkcji, certyfikacji oraz rejestracji produktu lokalnego.  Budowanie marki lokalnej ma na celu  utworzenie wspólnej wyróżniającej oferty handlowej i promocyjnej. Dzięki odkryciu i wyeksponowaniu potencjału, dziedzictwa regionu można stworzyć atrakcyjną ofertę dla konkretnych użytkowników. Rosnące zainteresowanie produktami lokalnymi będzie w naturalny sposób powodować wzrost ilości lokalnych miejsc pracy w regionie.

Szkolenie zakończyło się warsztatem, podczas którego w oparciu o pozyskane informację, uczestnicy szkolenia dokonali diagnozy i opisu produktu lokalnego w powiecie ryckim.

 

Wąsowska Anna

Prezes Zarządu

 

 

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie.

Materiał opracowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej”.

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.  Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Archiwum strony LGD

minrol230-150x150

arimr230-150x150

UMWL1

logo-277

baner_lewy

kajakiempowieprzu

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 131
W sumie: 443343