ologowanie8

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania

Stwoarzyszenie Lokalna Grupa Działania prowadzi nabór osób zainteresowanych szkoleniem z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi

Print Friendly, PDF & Email

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” realizuje projekt pt. Inkubator wsparcia przedsiębiorczości na obszarze objętym LSR poprzez realizowaną operację własną. W ramach operacji zostanie zrealizowanych 6 działań:

  1. Szkolenie dla przewodników turystycznych
  2. Szkolenie z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi
  3. Stworzenie platformy internetowej dla biznesu
  4. Szkolenie z zakresu rozwoju gospodarstw edukacyjnych
  5. Szkolenie z zakresu produkcji wina
  6. Szkolenie z zakresu sprzedaży bezpośredniej

Obecnie LGD prowadzi nabór osób zainteresowanych szkoleniem z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy projektu zostaną przygotowani do wykonywania zadań opieki nad osobami niepełnosprawnymi i starszymi, i ich wypoczynkiem.

Następnym działaniem skierowanym do przedsiębiorców jest stworzenie platformy internetowej dla biznesu. Celem działania jest promocja przedsiębiorców, których siedziba mieści się na obszarze gmin wchodzących w skład obszaru objętego LSR tj. miasto gmina Ryki, miasto Dęblin oraz gminy: Stężyca, Ułęż, Kłoczew i Nowodwór.

Udział w projekcie jest bezpłatny, ogólnodostępny. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio w Biurze LGD w Rykach przy ul. Żytniej 8

Karta zgłoszenia – zgłoszenia do 10 maja 2019 r. 

Regulamin

Archiwum strony LGD

minrol230-150x150

arimr230-150x150

UMWL1

logo-277

baner_lewy

kajakiempowieprzu

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 53
W sumie: 441575