ologowanie8

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania

Jubileusz XX-Lecia Małej Rewii Tanecznej w Dęblinie

Print Friendly, PDF & Email

W dniu 4 września 2021 r. Zespół Małej Rewii Tanecznej działający przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie obchodził XX-Lecie swojego istnienia. Trenerem zespołu oraz  choreografem od 20 lat jest Pani Małgorzata Knieć – Sprawka. Podczas Gali Jubileuszowej, która odbyła się w Klubie Uczelnianym Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie wypełnionej po brzegi, tancerze zaprezentowali swój dorobek artystyczny.  Wydarzenie to było okazją do obejrzenia wypracowanych układów tanecznych zaprezentowanych  nie tylko przez aktualne tancerki, ale i byłe Członkinie Zespołu.

Po występach i gromkich brawach Członkom Zespołu, Pani Instruktor oraz Dyrekcji  Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, władze samorządowe oraz zaprzyjaźnione organizacje pozarządowe złożyły życzenia i  gratulacje. Jak przystało na wyjątkową okazję nie zabrakło również jubileuszowego tortu.

Nasza organizacja współpracuje z Miejskim Domem Kultury w Dęblinie poprzez realizację projektów, których była Partnerem. Należy podkreślić fakt, iż modernizacja budynku MDK była współfinansowana   ze środków pozyskanych przez LGD „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata  2014-2020.

Wąsowska Anna

Prezes Zarządu

Archiwum strony LGD

minrol230-150x150

arimr230-150x150

UMWL1

logo-277

baner_lewy

kajakiempowieprzu

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 106
W sumie: 442194