ologowanie8

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania

I Ogólnopolski Konkurs Filmowy

Print Friendly, PDF & Email

konkurs-zakonczony-5-1024x576_2 (1)

 

Smakuj Lubelskie i nakręć film! Pod takim hasłem odbyła się konferencja inaugurująca I edycję Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Lubelskie. Smakuj życie!” na najlepszy film promujący region lubelski. Konkurs ma na celu zachęcenie turystów do podróżowania po regionie lubelskim, utrwalania najpiękniejszych momentów i dzielenia się swoimi historiami z innymi. 

Lubelskie ma do zaoferowania turystom wiele naturalnych, wciąż nieodkrytych krajobrazów i atrakcji idealnych na odpoczynek od „pędu” codziennego dnia. Do aktywnego wypoczynku oraz wzięcia udziału w konkursie zapraszał podczas dzisiejszej konferencji Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz Dyrektor Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki – Artur Domański.

Na rowerze, kajakiem, konno a może pieszo? Nieważne jak smakujesz lubelskie. Stwórz swoją unikalną opowieść, która zainspiruje do odwiedzenia regionu lubelskiego i będzie nawiązywać do hasła: „Lubelskie. Smakuj życie!”. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować Pracę Konkursową – film konkursowy z unikalną historię inspirującą do odwiedzenia regionu lubelskiego. Uczestnicy konkursu nagrają krótkometrażowe materiały filmowe pokazujące w sposób pozytywny aktywne formy spędzania czasu oraz atrakcje turystyczne na terenie administracyjnym województwa lubelskiego i związanego tematycznie z hasłem: „Lubelskie. Smakuj życie!”. Po rozstrzygnięciu konkursu zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia.

Film może być wykonany kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem, konkurs dedykowany jest wszystkim turystom bez względu na wiek. Długość filmu nie powinna przekraczać 3 minut.

Dla autorów najciekawszych prac czekają nagrody:

  • I nagroda: karta zakupowa o wartości 2000 zł
  • II nagroda: karta zakupowa o wartości 1500 zł
  • III nagroda: karta zakupowa o wartości 1000 zł

W konkursie przewidziane są również trzy wyróżnienia, które zostaną nagrodzone kartą zakupową o wartości 500 zł. Wszystkie nagrodzone oraz wyróżnione osoby otrzymają również zestaw promocyjny „Lubelskie. Smakuj życie!”.

Termin nadsyłania filmów mija 17 września 2021 r.

Jak wziąć udział w konkursie?

Pracę konkursową wraz z Kartą Zgłoszenia i oświadczeniami należy przesłać pocztą lub za pośrednictwem przesyłki kurierskiej na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Departament Promocji, Sportu i Turystyki, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (z dopiskiem: „KONKURS FILMOWY”) lub dostarczyć osobiście na powyższy adres.

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia dostępne są w Dokumentach do pobrania

Organizator Konkursu:

Województwo Lubelskie, z siedzibą przy ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin.

Archiwum strony LGD

minrol230-150x150

arimr230-150x150

UMWL1

logo-277

baner_lewy

kajakiempowieprzu

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Dzisiaj: 136
W sumie: 443348