ologowanie8

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania

10-Lecie działalności Zespołu Ludowego „Kłoczewiacy”

Print Friendly, PDF & Email

W sobotę 6.10.2018 r. obchodziliśmy Jubileusz 10-Lecia Zespołu Ludowego „Kłoczewiacy”. Liderem zespołu jest Pani Irena Syczewska-Syroka- społecznik, któremu na sercu leży promocja i rozwój Gminy Kłoczew. Zespół kultywuje tradycje i zwyczaje ludowe. Poprzez śpiew i muzykę uwrażliwia serce i umysł, łagodzi obyczaje. Chór już od 10 lat z wielkim entuzjazmem i pasją popularyzuje  pieśni ludowe, patriotyczne opiewające dzieje naszego narodu.

Wszyscy Członkowie LGD dziękują Wam za tak ważną, wzbogacającą duchowo i artystycznie działalność na rzecz społeczności lokalnej, promowanie naszego obszaru na festiwalach, przeglądach o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim a nawet międzynarodowym, za kultywowanie tradycji ludowych, narodowych.

Na dalsze lata działalności życzymy Jubilatom dalszej twórczej pracy na rzecz społeczności lokalnej, przeżywania kolejnych wspaniałych jubileuszy, wielu sił, wytrwałości,  satysfakcji, czerpania radości ze wspólnego śpiewu, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

 

Anna Wąsowska

Prezes LGD

Archiwum strony LGD

minrol230-150x150

arimr230-150x150

UMWL1

logo-277

baner_lewy

kajakiempowieprzu

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 138
W sumie: 443350